


Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Balsam po goleniu z kremem nawilżającym 2w1 z mentolem (100 ml) Avon Care Men Cooling

towar niedostępny
Opis
2in1 Aftershave Balm and Moisturiser, Care Men Cooling, Avon.
Balsam po goleniu z krem nawilżającym 2w1 Avon Care Men serii Cooling, przyjemnie koi i nawilża męską skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami.
Zastosowanie: balsam po goleniu do każdego rodzaju skóry, także tej skłonnej do podrażnień.
Działanie: chłodząca formuła z mentolem i ekstraktem z imbiru błyskawicznie koi skórę po goleniu i chroni przed wysuszeniem.
Nuty zapachowe: grejpfrut, piżmo.
Nasz balsam po goleniu z kremem nawilżającym przyniesie twojej skórze ulgę i energetyczny, męski zapach grejpfruta z piżmem. Jego przyjemna formuła łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania, kojąc wszelkie podrażnienia. Dzięki składnikom nawadniającym zapewni skórze skuteczną, wielogodzinną ochronę przed wysuszeniem, a mentol przyjemnie ją schłodzi i ożywi.
Sposób użycia balsamu po goleniu z kremem nawilżającym:
Po ogoleniu i osuszeniu twarzy, aplikuj balsam na ogoloną skórę, omijając okolice oczu. Pozostaw do wchłonięcia.
Pojemność: 100 ml.
Odkryj również pozostałe produkty z chłodzącej linii Care Men w najnowszym wydaniu, stworzone do codziennej pielęgnacji męskiego ciała.
Informacje o kosmetyku:
Marka kosmetyków Avon | Avon Care Men |
Linia kosmetyków Avon | Care Men Cooling |
Rodzaj kosmetyku | Kosmetyki po goleniu dla mężczyzn - żele, balsamy, wody po goleniu |
Pojemność | 100 ml |
Cena katalogowa regularna | 17,00 |